top of page

Hem Tatlı Hem Karlı Yatırım!

 

Veli Usta binlerce ferdi olan bir lezzet ailesi olarak büyümeye devam ediyor. 1973 yılında kurulan bu ailede o yıllardan beri yüzünde çiçekler açan herkese yer var. İlk olarak Çeşme’de 10m² lik bir dükkanda açılan Veli Usta 1994 yılında yine Çeşme’de ilk şubesini açmış, bunu diğerleri takip etmiştir.

Çeşme, doğası gereği yaz aylarında binlerce insanın akınına uğrar ve her yaz binlerce yeni insan Veli Usta lezzeti ile tanışır. Haliyle bu lezzeti kendi yörelerine tanıtmak ve taşımak isteyen tatlı ve dondurma gönüllülerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu talebi karşılamak için ise Veli Usta 2016 yaz aylarında İzmir/ Urla'da bir üretim tesisi açarak bu yoğun talebe karşılık vermek arzusundadır.

Veli Usta, efsane olmanın bilincini yaşayan ve yaşatan herkesi Veli Usta ailesine katmayı gönülden ister. Çünkü biz biliriz ki mutluluk paylaştıkça çoğalır. Biz külahlara yalnızca taze dondurma değil yıllarca erimeyen bir dostluk doldururuz. O yüzden bizi seven ve bizimle birlikte yürümek isteyen herkesi her zaman Veli Usta’ya bekliyoruz. Adrese gerek var mı kime sorsanız gösterir. Hem karlı hem tatlı bir yatırım için biz buradayız! .

 

 

BİR BAYİLİK AÇ

Bir dondurma kafe işine nasıl başlayacağınızı düşünüyorsanız, Veli Usta hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürmek için burada. Ülkede nerede olursanız olun, bir Veli Usta Franchise Mağazası açtığınızda ömür boyu fırsatlar bulmaya başlıyorsunuz. Benzersiz bir destek ve süper kaliteli ve lezzetli ürünlerimiz ile bulunduğunuz yerde kazanç potansiyeli sağlamakla kalmaz aynı zamanda sosyal çevrenizi ve sevincinizi artıran harika bir iş fırsatı sunar

Veli Usta girişimcilik ruhunu temsil eden ve önceki girişimlerinde başarı elde etmiş kişilere en iyi dondurma imtiyaz fırsatları sunmayı taahhüt eder. Franchiseye Yüksek performans gösteren yerler de Güçlü marka iletişimi ile Franchisee’ye  Premium dondurma deneyimi sunacağına söz verir.

 

 

FRANCHİSE AŞAMALARI

franchise-asamalari-01.png

VELİ USTA KONSEPTLERİ

VELİ USTA FIRIN

VELİ USTA KİOSK

IMG-20180310-WA0007
IMG-20180310-WA0005
IMG-20180310-WA0001
IMG-20180310-WA0003
IMG-20180310-WA0002
IMG-20180310-WA0004

VELİ USTA SHOP İN SHOP

IMG-20180510-WA0027
IMG-20180510-WA0028

Konum, konum, konum

Mağazanız için iyi bir konum bulmak size en büyük farkı yaratır. Konumunuzu seçmekten nihai olarak sorumlu olsanız da, aramanıza devam etmenize yardımcı olmak için ipuçları, araçlar ve kriterlerimize ilişkin ayrıntılı bir genel bakışla dolu bir Yer Seçimi danışmanlığı sunuyoruz. Yer Onay Komitemiz, konum önerilerinizi, işletmedeki 35 yılı aşkın süredir oluşturulmuş bu kriterler kümesine göre inceler.

İşte aradığımız şey...

İnsanların, özellikle boş zamanlarında isteğe bağlı gelir harcadıkları, yüksek düzeyde yaya trafiğine sahip yerler, örneğin:

  • Büyük, canlı şehir merkezleri, özellikle insanların bir şehri deneyimlemek ve tadını çıkarmak için gittiği bir şehir merkezinin turistik bölümleri.

  • Eğlence merkezleri.

  • Plajlar ve tahta kaldırımlar gibi turistik / tatil yerleri.

  • Havaalanları, eğlence parkları ve büyük üniversiteler gibi yerler.

Tasarım ve İnşa Etme

Onaylanmış bir konumunuz olduğunda, Tasarım ve Yapım Sürecini başlatacaksınız. Veli Usta'nın Konseptleri, tam boyutlu mağazalardan daha küçük tezgahlara ve kiosklara kadar farklı şekil ve boyutlarda gelir. Tasarım ve Yapım Süreciniz hangisini seçtiğinize bağlı olacak ve şirket içi ekibimiz size her şekilde yardımcı olacaktır.

Keşif Sürecimiz

Veli Usta'nın franchise fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için heyecanlı mısınız? Lütfen İlk Talep Formumuzu doldurup gönderin, size burada gördüğünüz bilgilere dayanan Franchise Fırsatı Öğrenim bilgileri göndereceğiz.  

Birlikte uygun görünüyorsak, bir tanıtım görüşmesi planlamak için sizinle iletişime geçeceğiz. Ardından, tamamlamanız için size bir başvuru paketi göndereceğiz. Başvurunuz kriterlerimizi karşılıyorsa, birbirimizi daha iyi tanımaya devam edeceğiz. Franchise İfşa Belgemizi paylaşacağız, sizi bazı franchise sahipleriyle konuşmaya davet edeceğiz ve size işi keşfetmeniz için önemli bir fırsat vereceğiz. Son adım,Veli Usta'nın İzmir, Urla Bademler'deki şirket merkezini ziyaretinizdir.

Nihayetinde birbirimize uygun olursak ve bir Veli Usta'nın franchise sahibi olmanız için size bir teklif sunarsak ve siz kabul ederseniz, resmi onayınızdan sonraki 30 gün içinde bir Ön Sözleşme imzalamanız istenir. Eğlence işte o zaman gerçekten başlıyor!

Zamanı dondurmadan yaşayanlara.

Hayatını kazanmaya başla.

Merkez

Veli Usta Gıda San Ltd Şti, Bademler Mah. Seferihisar Cad. No:72 URLA - İZMİR TÜRKİYE 

+90 530 221 39 11 

info@veliusta.com

  • Facebook
  • Instagram

Hemen Şimdi başvur!

Bir seçim yapın

En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz

bottom of page