top of page
2.jpg

Sözleşmeli Üretim,Private Label,Fason


    OEM-Sözleşmeli Üretim-Fason-Private Label


Veli usta, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı bir bir üretim tesisidir. Büyük markaların ürünlerini üretip yüksek kalitede bir hizmet anlayışıyla ilerlemektedir.


Bizler, yemeye hazır Cookies, Dondurma ve atıştırmalık tarifi formülasyonu, pişirme, paketleme ve depolama hizmeti konusunda uzmanlaşmış  bir OEM gıda üreticisiyiz.

 

Fabrikamız, yüksek kalite standartlarında ürün izlenebilirliği sistemi ile müşterilerine sorunsuz bir hizmek sunmaktadır. 

Veli usta, Ar-Ge ve eksiksiz üretim yeteneklerini içeren benzersiz kaynaklar sağlayarak, bir ürünü hayalden gerçeğe dönüştürebilir.

Yardımcı olabiliriz!

VeliustA, dondurma,kurabiye ve fonksiyonel gıda tariflerinizi seri üretime uygun hale getirerek sürdürülebilir bir kalite yönetimi ile sizlere ulaşmasını sağlar.


Şirketimiz piyasada iyi bilinen birçok markanın üreticisidir.
 

5.jpg

Kendi Markanızı Oluşturun


Ürünlerimiz, siz değerli müşterilerimize sağlıklı, besleyici ve lezzetli yemekler sunmamızı sağlamak için doğrudan ortak çiftliklerimizden temin edilen en taze ve en kaliteli malzemelerle hazırlanmaktadır.

Şirketimiz ürününüzü üretir

 

Ürünleriniz, verimli ve hijyenik olarak onaylamış olduğunuz formüle göre üretilir.

 

Besin öğeleri tabloları, Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalı ve TÜRK-AK akreditasyonlu bir laboratuvar tarafından belgelenir.

İŞ SÜRECİ HARİTALAMA

Güvenilir bir iş ortağı olarak, müşterinin piyasada kabul edilebilir ürünler yaratmasına yardımcı olmak için teknik destek sağlıyoruz.

KAVRAMAL.png

KAVRAMSAL FİKİR

10 yılı aşkın bir süredir deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından desteklenen, en son pazar trendlerine göre fikir ve yenilikler sunuyoruz.

ÜRÜN-GELİŞTİRME.png

ÜRÜN GELİŞTİRME

Güvenilir kaynaklardan seçilmiş hammaddeler ve gelişmiş işleme teknolojisi ile bir araya getirilerek, müşteri ihtiyaçlarını desteklemek için tüm ürünlerin uluslararası standartlara uygun olmasını sağlıyoruz.

RD.png

R&D

Ar-Ge ekibimiz, birçok proses teknolojisi ile gıda geliştirebilmektedir.

 

10 yılı aşkın tecrübeye sahip Ar-Ge ekibimiz, her ülkeye lezzetli, güvenli ve yasal olarak ürünler yaratmanıza yardımcı olabilir.

ULUSLRDS.png

ULUSLARARASI STANDARTLAR

Fabrika, uluslararası güvenlik standartlarını (FSSC, HELAL) karşılayacak modern makinelerle donatılmıştır. Çeşitli paketleme seçenekleri sunuyoruz.

Yarım asırlık üretim ve perakende geçmişi.

*

Kendi alanında Ege Bölgesinin en büyük ve donanımlı tesisi.

*

Hayal ettiğiniz ürünleri üretmekte ihtiyacınız olan esneklik.

*

Müşterilerinin farklı coğrafyalardaki farklı gereksinimlerine en hızlı ve doğru çözümü üretme konusunda uzman kadro.

vusnacks

Let's Get
Social

bottom of page