top of page
vu snacks
BİZE KATILIN

İLETİŞİM

Üretim Tesisi:

Veli Usta Gıda San Ltd Şti

Bademler Mah. Seferihisar Cad. No:72 URLA - İZMİR TÜRKİYE 

+90 232 776 63 63 

+90 530 221 39 11 

info@veliusta.com.tr

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Kalite Güvence / Kalite Kontrol

Proaktif kalite güvence ve kalite kontrol politikalarımız ve prosedürlerimiz, müşterilerimiz için en yüksek kalitede ürünler sağlar. Tesisimiz ISO, IFSS, BRC ve GMP uyumludur, dolayısıyla üretim sürecinin tüm aşamalarında optimum standartları garanti eder.

Araştırma ve Geliştirme / Yenilikçilik

Araştırma ve Geliştirme Departmanımız bilimsel gelişmelerin, endüstri / küresel trendlerin, klinik araştırmaların ve beslenme / fonksiyonel bileşen gelişmelerinin ön saflarında yer almaktadır.

Özel Etiket ve Özel İmalat / Paketleme

8000 m2 üzerinde üretim paketleme, depolama ve dağıtım operasyonları ile yüksek eğitimli ve sertifikalı personelimiz, müşterilerimizin tüm ürünlerinin ihtiyaç duydukları titiz standartlara ve kurallara göre üretildiğini garanti eder.

Ürün

İlk konsept ve üretimden ticarileştirmeye kadar, teknik kadromuz yenilikçi ve fonksiyonel beslenme ürünleri yaratmak için deneyimlerini kullanır.

veliusta0527.jpg

Veli Usta binlerce ferdi olan bir lezzet ailesi olarak büyümeye devam ediyor. 1973 yılında kurulan bu ailede o yıllardan beri yüzünde çiçekler açan herkese yer var. İlk olarak Çeşme’de 10m² lik bir dükkanda açılan Veli Usta 1994 yılında yine Çeşme’de ilk şubesini açmış, bunu diğerleri takip etmiştir.

Çeşme, doğası gereği yaz aylarında binlerce insanın akınına uğrar ve her yaz binlerce yeni insan Veli Usta lezzeti ile tanışır. Haliyle bu lezzeti kendi yörelerine tanıtmak ve taşımak isteyen tatlı ve dondurma gönüllülerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu talebi karşılamak için ise Veli Usta 2016 yaz aylarında İzmir/ Urla'da bir üretim tesisi açarak bu yoğun talebe karşılık vermek arzusundadır.

Veli Usta, efsane olmanın bilincini yaşayan ve yaşatan herkesi Veli Usta ailesine katmayı gönülden ister. Çünkü biz biliriz ki mutluluk paylaştıkça çoğalır. Biz külahlara yalnızca taze dondurma değil yıllarca erimeyen bir dostluk doldururuz. O yüzden bizi seven ve bizimle birlikte yürümek isteyen herkesi her zaman Veli Usta’ya bekliyoruz. Adrese gerek var mı kime sorsanız gösterir. Hem karlı hem tatlı bir yatırım için biz buradayız! .

bottom of page